Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцька делегація вивчає роботу комунальних підприємств Бидгоща

Як вже повідомлялося, делегація Кременчука на чолі з першим заступником   міського голови Володимиром Пелипенком бере участь у польсько-українському форумі «Сучасна комунальне господарство Бидгоща» (Польща).

У складі делегації директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник та депутат Кременчуцької міської ради Дмитро Кавунник.

12 квітня учасники форуму, а це більше 40 мерів, віце-мерів, керівників комунальних служб міст України, зустрілися із заступником Президента Бидгоща пані Ивонной Вацкевич.

13 квітня практично весь день пройшов у форматі засідань, зборів декількох тематичних панелей, присвячених роботі водопровідно-каналізаційних господарств, очищення води, вирішення транспортних проблем та стану доріг у місті, утилізації побутових відходів і використання енергії, отриманої від утилізації сміття.

Польські колеги не тільки підготували докладні презентації своїх досягнень і ознайомили з практикою роботи комунальних служб міста, але й відповіли на багато запитань, які цікавили українських учасників.

Протягом усього дня бидгощани демонстрували, що їх місто не даремно стало екологічно чистим містом Польщі та Європи, ступінь очищення питної води такий, що її можна пити з крана без додаткового очищення, екологічна культура настільки висока, що річка Брда, на якій розташований  Бидгощ, вважається так само найчистішою річкою в Польщі.

Кременчуцька делегація відвідала Бидгощський вагонобудівний завод «ПЕСА», університет економіки, зустрілася з керівниками комунальних служб міста.

Сьогоднішній день був присвячений відвідуванню комунальних підприємств Бидгоща. Він розпочався з 20-хвилинної поїздки на спецтрамваї по найдовшій  трамвайній лінії, яка тягнеться практично через все місто.

Потім делегація відвідала Бидгощський водоканал, де учасникам продемонстрували сучасні технології очищення води та роботу систем очищення водопостачання міста, так само гості ознайомилися з інтелектуальною транспортною системою, яка є однією з перших у Польщі інвестиційних програм подібного типу.

Сьогодні ввечері відбудеться офіційна зустріч з президентом Бидгоща паном Рафалом Бруски, під час  якої обговорюватимуться питання подальшого розвитку відносин між нашими містами та хоспісною установою «Dom Sue Ryder», з якою Кременчук планує співпрацювати з питань створення хоспісного відділення у 2-ій  міській лікарні.

Система Orphus Поделиться на fb