Ви тут:
Надзвичайні ситуації Освіта Полтавщина Суспільство 

Карлівські рятувальники розповіли учням як вести себе при виявленні вибухонебезпечних предметів

http://www.poltava.mns.gov.ua/files/2016/4/14/20.jpg

Карлівські рятувальники розповіли учням професійно-технічного училища №50 правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Фахівці Служби порятунку «101» навчали алгоритму дій під час різних надзвичайних ситуацій, розповіли правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочину на природі, також роз’яснили як діяти при виявленні підозрілого та вибухонебезпечного предметів.

«У разі виявлення боєприпасів, або речей за зовнішніми ознаками схожими на боєприпаси, необхідно негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета, попередити про підозрілий предмет людей, які знаходяться поряд. Відвести на відстань не менше 100 метрів людей, намагаючись рухатись по своїх слідах. Необхідно позначити місце перебування предмета, а по можливості огородити його за допомогою підручних матеріалів: дощок, гілок, мотузок тощо. Також, потрібно негайно повідомити про знахідку місцеві органи виконавчої влади, Державну службу України з надзвичайних ситуацій та МВС, зазначити чітко адресу, місце виявлення боєприпасів. Очікувати фахівців необхідно на безпечній відстані від знахідки та не допускати інших людей до місця виявлення», – наголошували співробітники Служби порятунку.

http://www.poltava.mns.gov.ua/files/2016/4/14/19.jpg

Система Orphus Поделиться на fb