Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дорожники Полтавщини поліпшують санітарний стан в смугах відведення автомобільних доріг загального користування

2016-04-27-2

На виконання окремого доручення Голови Державного агентства автомобільних доріг України від 19 квітня 2016 року № 83 – ОД, для забезпечення безпечних та комфортних умов проїзду автомобільними дорогами загального користування працівники ДП “Полтавський облавтодор” виконали роботи по ліквідації ямковості покриття автомобільних доріг загального користування на під’їздах до місць масового перебування людей у святкові та поминальні дні, встановленню відсутніх технічних засобів організації дорожнього руху, очищенню проїзної частини доріг від сторонніх предметів.

2016-04-27

За ініціюванням Служби автомобільних доріг у Полтавській області прийнято розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації про поліпшення санітарного стану в смугах відведення автомобільних доріг загального користування. Рекомендовано Державній екологічній інспекції у Полтавській області забезпечити проведення рейдових перевірок щодо виявлення фактів умисного засмічення смуг відведення. Головам міських, селищних та сільських рад рекомендовано провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо недопущення засмічення прилеглих до доріг територій.

Протягом квітня дорожники Полтавщини провели 2 суботника в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”. В проведенні суботників взяли участь 486 чоловік. Спільними зусиллями було прибрано 104 га придорожньої території, ліквідовано 54 несанкціонованих сміттєзвалища, вивезеного 125 м3 побутового сміття, висаджено 97 дерев та більше 50 кущів, впорядковано 34 квітника.

Система Orphus Поделиться на fb