Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Делегація із Білорусії відзначила високий рівень життя у Комсомольську

1461672791_dsc_0040

Комсомольськ відвідала делегація з міста-побратима Жодино (Білорусь), які відзначили високий рівень житття у місті. Про це повідомили у Комсомольській міській раді.

Заступник голови Жодинської міської Ради депутатів, заступник генерального директора з якості ВАТ «БЕЛАЗ»-керуючої компанії холдингу «БЕЛАЗ-ХОЛДИНГ» Дмитро Заблоцький, директор ТОВ «ВОСТОК-БЕЛАЗ-СЕРВІС» Олег Сенокосов, заступник директора з комерційних питань ТОВ «ВОСТОК-БЕЛАЗ-СЕРВІС» Олександр Жданов прибули в Комсомольськ з нагоди Дня міста.

Дмитро Заблоцький висловив вдячність міській владі за теплу зустріч, цінний досвід у сфері місцевого врядування, приємні враження від участі в культурно-мистецьких заходах, присвячених Дню міста Комсомольська. Очільнику делегації сподобалося зелене охайне та чисте місто, привітні мешканці, тепла святкова атмосфера.

Під час перебування іноземна делегація відвідала кар’єр ВАТ «Полтавський ГЗК», оцінила високий рівень організації виробництва на комбінаті, організацію безпеки на робочих місцях, відзначила високі стандарти соціальної відповідальності підприємства.

Також гості із Білорусії побували у Трьохсвятительському храмі, Свято-Миколаївському соборі. Завідувач музею ВАТ «Полтавський ГЗК» Микола Стахів провів екскурсію по музею, місту, селу Келеберді.

Система Orphus Поделиться на fb