Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

АМКУ виявив порушення на ринку водопостачання у Чутовому

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рішенням у справі визнала дії Чутівської селищної ради антиконкурентними.

Як встановило Відділення за результатами дослідження, Чутівська селищна рада протягом 2006р. – поточного періоду 2016р. приймала рішення про надання замовникам послуги з централізованого водопостачання дозволу на підключення до комунальної водопровідної мережі, що створило умови для вчинення порушення конкурентного законодавства з боку КП «Чутівське», яке включило до «Порядку видачі технічних умов приєднання до централізованого водопроводу», затверджених наказом по КП «Чутівське» від 06.01.2014р. №2, неправомірну вимогу до замовників послуги з централізованого водопостачання про надання підприємству дозволу на підключення від виконкому Чутівської селищної ради.

В ході розгляду справи Чутівська селищна рада повідомила територіальне відділення про визнання вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та, в подальшому, припинення прийняття рішень щодо видачі замовникам дозволів на підключення до комунальної водопровідної мережі.

Враховуючи викладене, адміністративна колегія територіального відділення рекомендувала в порядку статті статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» КП «Чутівське» внести зміни до «Порядку видачі технічних умов приєднання до централізованого водопроводу» шляхом виключення неправомірної вимоги до замовників послуги з централізованого водопостачання про надання підприємству дозволу на підключення від виконкому Чутівської селищної ради.

Система Orphus Поделиться на fb