Ви тут:

Успішний лікар кинув кар’єру у Фінляндії заради полтавки-учасниці реаліті-шоу «4 весілля»

Оксана та Олександр Полтава чотири весілля
Оксана та Олександр Полтава чотири весілля

Сьогодні о 22.00 на телеканалі «1+1» телеглядачі знову стануть свідками зіткнення чотирьох жіночих характерів в найпозитивнішомуромантичному реаліті-шоу «4 весілля».

 За поїздку в Туніс в умінні організувати незабутнє весілля «боротимуться» пари з Хмельницького, Києва, Полтави та Чернівців.

 Цікаво, що дві пари наступного випуску познайомилися в Інтернеті. Їхнім щасливим історіям кохання, які «вилилися» в народження нових сімей, поклало початок просте вітання в соціальній мережі.

Оксана та Олександр Полтава чотири весілля (3)

Історія кохання полтавчанки Оксани та її нареченого Олександра, весілля яких телеглядачі побачать у наступному випуску проекту, теж бере початок в Інтернеті, хоча знайомі вони були ще з дитинства. Олександр вже 5 років будував успішну кар’єру ветеринара в Європі, працюючи уприватних клініках Фінляндії та Голландії. Молода дівчина теж цікавилася роботою за кордоном і вирішила написати давньому знайомому, у якого вже був такий досвід.

 Так проста переписка поклала початок великим почуттям. Через два з половиною роки відносин Олександр зрозумів, що не хоче більше розлучатися з коханою. Він кинув свою роботу в Європі і повернувся до Полтави, щоб бути поруч з Оксаною.

 «Я вмовила його переїхати сюди і показала, що в Україні теж можна заробляти гроші і добре жити. Тепер ми разом займаємося бізнесом», – ділитися спогадами учасниця проекту «4 весілля» Оксана.

 Весілля Оксани та Олександра в Полтаві, де будуть неперевершені українські галушки і видовищне фаєр-шоу в супроводі барабанів, весілля в Чернівцях з італійською кухнею, вишукане весілля в Хмельницькому, де за частування відповідав наречений-шеф-кухар, і «персикове» весілля уКиєві, де наречена одягне відразу дві фати, телеглядачі побачать вже сьогодні о 22.00 на телеканалі «1+1».

Прес-служба телеканалу «1+1» нагадує, що всі бажаючі прийняти участь у проекті «4 весілля» можуть заповнити анкету на сайті телеканалу «1+1», адже кастинг шостого сезону найпозитивнішого романтичного реаліті-шоу вже відкритий.

Система Orphus Поделиться на fb