Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Хоролі обговорили актуальні питання антикорупційного законодавства

img959bf20291b71afa7fe835376d557fe4

У Хоролі відбувся практикум щодо актуальних питань виконання антикорупційного законодавства та конфлікту інтересів в органах місцевого самоврядування і способи його врегулювання. Про це повідомили у Хорольській міській раді.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (проект «ПУЛЬС»), що впроваджує Асоціація міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Участь взяли сорок осіб, зокрема голови місцевих рад, їх заступники, керівники структурних підрозділів міських рад та спеціалісти, юристи виконавчих комітетів..

Під час практикуму розглянули законодавчу базу, що регулює питання протидії корупції, обговорили обмеження, передбачені антикорупційним законодавством для посадових осіб органів місцевого самоврядування. Модератор практикуму – начальник юридичного управління Комсомольської міської ради Олена Таран — акцентувала увагу учасників на відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів: кримінальна, адміністративна, цивільно-правова, дисциплінарна.

Також обговорили проблему, що стосується створення об’єднаних територіальних громад.

Учасники заходу відмітили теоретичну корисність тематики та важливість у практичному її застосуванні, а також професіоналізм та володіння питаннями.

Система Orphus Поделиться на fb