Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Таємнича Полтава» вдруге розповідала чарівним полтавкам про чарівних полтавок

21lV6ZMtMrQ

На вихідних пройшла нова святкова тематична пішохідна екскурсія від інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава».

У березні 2015 року вперше проходила екскурсія «Видатні жінки Полтави». Цей маршрут був оновлений та значно покращений і в результаті вийшов абсолютно новий екскурсійний маршрут «Славні доньки Полтави». Тематична екскурсія зібрала більше 60 однодумців, які поділилися на підгрупи та дізналися багато цікавого про тих жінок, про яких ширився розголос Полтавою у різні історичні епохи.

1rdDMneqA6s

Наш маршрут відкрив близько трьох десятків жіночих імен широко відомих і не часто згадуваних. Біля Галереї Мистецтв згадували Сашеньку Путрю та фундаторку недільних шкіл Єлизавету Милорадович. Біля садиби письменника Володимира Короленка говорили про його доньку Софію та «Лігу порятунку дітей». Біля пам’ятника Нескореній полтавчанці слухали про нашу героїню, випускницю школи № 10, Лялю Убийвовк. У парку «Перемога» біля співочого поля звучала легенда про Марусю Чурай.

bk9MGKZod-s

Такі різні жіночі історії вклалися у єдиний гармонійний маршрут, який проліг тихими весняними вуличками Полтави. Екскурсія була надзвичайно цікавою та пізнавальною.

ew4aUR06Jww

У березні на полтавців чекають іще дві тематичні пішохідні екскурсії:

20.03 – оновлена найперша тематична пішохідна екскурсія до Міжнародного дня щастя “Художня Полтава”

27.03 – абсолютно нова тематична пішохідна екскурсія до Міжнародного дня театру “Німецька колонія”.

Приєднатися можуть усі бажаючі на сайті організаторів – http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114

Перейти до вмісту