Ви тут:
Анонс Головне Оголошення Полтавщина Суспільство 

Проект ПРОМІС допоможе Полтавській області поборотися за фінансування з Державного фонду регіонального розвитку

Знімок екрану - 15.03.16 - 15:18:29

16-17 березня у Полтаві експерти Проекту ПРОМІС проведуть 2-денний тренінг на тему «Підготовка проектних пропозицій (заявок) для отримання фінансування з Державного фонду регіонального розвитку» для представників органів місцевого самоврядування Полтавщини. Тренінг відбудеться  о 14.00 у к. 219 Полтавської ОДА.

Кошти Державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад. До кінця березня 2016 року всі охочі громади мають можливість підготувати цікаві проекти та поборотись за отримання фінансування на реалізацію своїх ініціатив (більше про Фонд тут: http://dfrr.minregion.gov.ua/).

Консультант-тренер Василь Кашевський та Ігор Лепьошкін, Головний радник Проекту ПРОМІС з місцевого врядування, навчать учасників особливостям підготовки елементів проекту для подання до Фонду. Учасники ознайомляться з процедурами роботи Фонду, а також дізнаються як правильно формулювати мету та завдання проекту, оцінювати потреби, описувати заплановані в межах проекту заходи, складати план-графік виконання та бюджет проекту.

Що таке Дорадчий комітет з ефективного врядування і розвитку, створений для впровадження Проекту «Партнерство для розвитку міст»?

Протягом березня у 4х містах-партнерах Проекту ПРОМІС в Полтавській області відбудуться перші установчі засідання дорадчих комітетів з ефективного врядування і розвитку, на яких обговорюватимуться напрямки провадження Проекту у кожному з міст.

Для успішного провадження Проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект «ПРОМІС»*), у містах-партнерах Проекту було створено Дорадчі комітети з ефективного врядування і розвитку. Такі дорадчі комітети є тимчасовими консультативно-дорадчими органами, створеними на час реалізації Проекту. Вони здійснюватимуть нагляд, аналіз та контроль за впровадженням Проекту у кожному з міст-партнерів.

До складу дорадчих комітетів входять представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, громадських організацій, бізнес-асоціацій, жіночих організацій, засобів масової інформації. Кількісний склад Комітету формується за таким принципом: не більше 40% від складу Комітету є представники органів місцевого самоврядування, а решта формується з числа компетентних, досвідчених, авторитетних представників неурядових організацій, установ та закладів міста. Із членів Комітету формується Виконавча робоча група, до складу якої входять голова, заступник голови, секретар Комітету, представники громадських організацій, регіональний координатор Проекту ПРОМІС у області. Засідання Комітету проводитимуться не рідше одного разу на 6 місяців. Засідання Комітету є відкритими – у них можуть брати участь усі зацікавлені особи, однак без права голосу. Діяльність дорадчих комітетів є відкритою та гласною.

Усі протокольні рішення, звернення та висновки дорадчих комітетів мають рекомендаційний характер та є обов’язковими для розгляду виконавчим комітетом, управліннями та відділами міської ради кожного міста, в якому вони створені.

Основне завдання дорадчих комітетів – це налагодження суспільного діалогу щодо актуальних питань місцевого врядування, розробки та впровадження стратегій, планів, цільових програм, проектів та заходів у сфері демократичного врядування, збалансованого розвитку, підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, впровадження прозорих та ефективних моделей управління, що відповідають пріоритетам місцевого розвитку і стимулюють проведення реформ. _

Графік проведення засідань у містах просимо уточнювати у Ірини Дудки, регіонального координатора Проекту ПРОМІС у Полтавській області: +380504041167, +380689112163.

Перейти до вмісту