Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за “круглим столом” обговорили розвиток системи надання правової допомоги

2a-1

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області провели засідання “круглого столу” щодо становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду. Про це повідомили у ГТУЮ у Полтавській області.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області уже підписав низку угод з органами влади та навчальними закладами, що має сприяти реалізації проекту, наголосив директор Центру Олександр Черчатий.

На засіданні перший заступник директора Регіонального центру Микола Лахижа презентував План реалізації проекту «Становлення та розвиток системи надання правової допомоги в Україні з урахуванням світового досвіду на 2016-2020 роки», його основні етапи, ресурси та учасників, розкрив вузлові наукові напрями вивчення проблеми.

«Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Міністерства юстиції України щодо ліквідації 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях та утворення 428 бюро правової допомоги в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги”, – зазначив Олексій Черчатий.

Бюро правової допомоги сприятимуть суттєвому розширенню доступу громадян до безоплатної правової допомоги, а також доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції на рівні територіальної громади”, – додала начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Полтавській області Олена Давиденко.

Участь у заході взяли вчені полтавських вищих навчальних закладів, представники органів державної виконавчої влади, громадські активісти, адвокати, представники правоохоронних органів, директори та працівники Регіонального і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, студенти. Вони обговорили проблемні питання щодо становлення й розвитку системи надання правової допомоги та вивчення і впровадження світового досвіду у відповідній сфері.

Система Orphus Поделиться на fb