Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комсомольчани надають шефську допомогу фрегату «Гетьман Сагайдачний»

8067

Фрегат «Гетьман Сагайдачний» у складі загону кораблів ВМС Збройних Сил України провів у Мармуровому морі спільні навчання з фрегатом ВМС Турецької Республіки. Про це повідомив прес-центр Командування ВМС Збройних Сил України на своїй сторінці у Facebook.

Між фрегатом «Гетьман Сагайдачний» та Комсомольською міською радою Полтавської області існують шефські зв’язки та надається шефська допомога з метою вирішення побутових проблем військовослужбовців та патріотичного виховання молоді Комсомольська, – сказано на сайті Комсомольської міської ради.

«У складі тактичної групи українські і турецький кораблі провели тактичне маневрування, тренування з протиповітряної оборони, з організації зв’язку, виконали інші завдання. Згідно плану спільних дій ВМС ЗС України і ВМС Турецької Республіки, передбачені також проведення спільних базових тренувань, підготовка екіпажів українських кораблів у навчальному центрі підготовки надводних сил ВМС Турецької Республіки», – повідомив Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

“У Командуванні ВМС ЗС України надають важливого значення проведенню спільних заходів з турецькими колегами, оскільки тісна і плідна співпраця флотів двох країн зміцнює морську безпеку і додає стабільності у регіоні Чорного моря, а також сприяє якнайшвидшому опануванню українськими ВМС стандартами НАТО”, – йдеться у повідомленні Командування ВМС ЗС України.

Система Orphus Поделиться на fb