Ви тут:
Прес-релізи 

За результатами податкового та митного аудиту Головного управління ДФС Полтавської області до Державного бюджету сплачено понад 2 млн грн

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова з початку року Головне управління Державної фіскальної служби Полтавської області здійснювало свою роботу відповідно до Плану основних питань економічної та контрольної роботи на 2016 рік.

Так, протягом звітного періоду підрозділами податкового та митного аудиту Головного управління було проведено 68 документальних перевірки суб’єктів господарювання. З них: планових – 8, позапланових – 60, що на 48 документальних перевірок менше в порівняні з минулим роком (в т.ч. планових – 8, позапланових – 40).

За результатами контрольно – перевірочної роботи до Державного бюджету донараховано – понад 7 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – більш ніж 6 млн.грн.

Крім того, зменшено від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ на 118 тис.грн..

До Державного бюджету із донарахованих сум сплачено 2 млн. 213 тис.грн., рівень стягнення становить 34,7%, рівень узгодженості донарахованих сум 87,2%.

Головне управління ДФС у Полтавській області

поширити новину: