Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці Кременчуцької виховної колонії розробляли формулу подружнього життя

Днями, в рамках Уроків моралі, з вихованцями Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели змістовне морально-просвітницьке заняття ієрей Української Православної церкви отець Олександр і настоятель церкви Петра і Павла отець Ігор.

Юнаки дізналися про такі важливі поняття, як: любов, дружба, симпатія, взаємовідносини між юнаками і дівчатами. Православні настоятелі відкрили хлопцям різницю між миттєвим захопленням і глибоким коханням, поверхневим інтересом і подружньою відданістю, прагматичним ставленням і мужньою безкорисливою підтримкою. Отець Олександр промовив величні слова християнського подвижника Серафима Саровського: «Закликаю і молю вас – будьте зігріваючими, ясними сонечками для людей, які оточують вас, а особливо – для сім’ї, в яку вас Господь направив».

З юнаками дискутували про те, як самим будувати власне щасливе життя, як шанобливо ставитися до жінки і як правильно виховувати дітей, говорили про те, що потрібно здійснювати сміливі і благородні чоловічі вчинки, постійно трудитися для досягнення гармонійних і надійних стосунків із коханою дівчиною.

Бесіда велася не тільки про духовно-моральні принципи подружнього життя, але й про вміння вирішувати побутові питання, правильно розпоряджатися фінансовими ресурсами сім’ї. Хлопці зрозуміли, що «фундаментом» щасливого сімейного життя чоловіка і жінки є взаємна повага, вміння прощати і підтримувати одне одного в тяжкі хвилини життя, користуватися моральною формулою не «Я», а «Ми».

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

поширити новину: