Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд затвердив правила роботи електронних майданчиків з системою ProZorro

pervye-zavoevaniya-sistemy-elektronnyx-goszakupok-prozorroУ затвердженому положенні визначаються вимоги до майданчиків, які хочуть приєднатися до ProZorro та проводити торги, порядок їх авторизації, умови підключення, а також порушення, за які майданчики від’єднуються від електронної системи. Серед іншого, кожен майданчик повинен забезпечувати на безоплатній основі рівний доступ усіх зацікавлених осіб до інформації про закупівлі, а також захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу.

Крім того, встановлюються тарифи за участь у тендерах для постачальників товарів та послуг. Розмір тарифу залежить від вартості тендеру і коливатиметься від 1 до 100 неоподаткованих мінімумів. При цьому, користування системою для державних замовників залишається повністю безкоштовним.

Сьогодні до системи ProZorro вже приєдналися 8 електронних майданчиків. А до 1 квітня, коли розпочнеться перша хвиля переведення всіх державних закупівель в електронний формат, буде під’єднано ще 3 майданчики. Повний перехід на систему ProZorro відбудеться протягом 2016 року.

Детальніше: http://bit.ly/1OuBqwC

Правила і вимоги до електронних майданчиків були розроблені на основі пілотного проекту ProZorro, який вже рік успішно працює на допорогових закупівлях (до 200 тис. грн для товарів і послуг, та до 1,5 млн грн для робіт). Вже у пілоті в систему заведено понад 50 тис. тендерів на суму майже 13 млрд грн. При цьому, економія бюджетних коштів перевищила 860 млн грн.

Детальніше про результати пілотного проекту та підготовку системи до повного переведення державних тендерів в електронний формат за посиланням: bit.ly/20UurEq

Завантажити презентацію «ProZorro 2.0. Вихід на новий рівень» можна за посиланням: http://bit.ly/1Tu6vsd