Ви тут:

У Полтаві розшукують фахівців з інвестполітики, правового та міжнародного співробітництва

ОДА облдержадміністрація облрада

Департамент економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальник відділу підприємництва та розвитку територій
    

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом в державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років

Головний спеціаліст відділу підприємництва та розвитку територій
    

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України , повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 2 років.

Головний спеціаліст сектору правового та організаційно-кадрового забезпечення
    

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах юридичного напрямку не менше 2 років.

Головний спеціаліст відділу паливно-енергетичного комплексу
    

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища технічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.

Головний спеціаліст відділу інвестиційної політики та міжнародного співробітництва
    

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, знання іноземної мови (англійська/німецька). Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2 років.

Термін прийому документів складає 30 днів з дня опублікування оголошення.

Документи подаються до Департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації за адресою: вул. Жовтнева, 45, м. Полтава, 36014 к.216

поширити новину: