Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві пройшов традиційний турнір з настільного тенісу пам’яті Анатолія Яценка

За підтримки управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому на спортивній базі Полтавського професійного ліцею відбувся традиційний турнір з настільного тенісу пам’яті Анатолія Яценка. Ініціаторами проведення змагань виступили директор закладу Роман Рябко, керівник фізичного виховання Сергій Кошмай та викладач фізичної культури і здоров’я Ігор Коваленко. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Анатолій Яценко був директором ліцею протягом 34 років – з 1979 по 2013-й, виховав більше 10 тисяч учнів. Протягом життя був видатним волейболістом, грав за всеукраїнські команди з волейболу на професійному рівні, пропагував здоровий спосіб життя серед учнівської молоді, сприяв організації та проведенню спортивних заходів.

Цього року в традиційному турнірі взяло участь 32-є учнів навчальних закладів міста (16 дівчат та 16 хлопців).

Переможцями стали господарі турніру – команда Полтавського професійного ліцею. 2 місце вибороли представники Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища імені С.С.Бірюзова. «Бронза» – у Полтавського професійного ліцею транспорту.

Переможці були нагороджені медалями, грамотами та квітами від управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.