Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві презентували нову ініціативу для жінок, які постраждали від домашнього насильства

IMG_6028[1]

З метою посилення співпраці із суб’єктами соціальної роботи в Полтавській області та побудови моделі системної допомоги жінкам, які постраждали від домашнього насильства, на базі Благодійної організації «Світло надії» провели круглий стіл за участю фахівців служб та управлінь у справах сім’ї обласного, міського та районних значень та представників ГУ Національної поліції в Полтавській області.

На зібранні учасники окреслити стан існуючої співпраці, відзначили її сильні та слабкі сторони.

В рамках зібрання було презентовано нову ініціативу «Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг жінок, що постраждали від насильства в сім’ї в Полтавській області», цільовими групами якої будуть як жінки, які постраждали від насильства, так і чоловіки, які його вчиняють.

Серед її основних завдань фахівці відзначають створення ефективної системи підтримки жінок, які постраждали від насильства в сім’ї, розширення спектру послуг та забезпечення доступу та якості соціальних послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство. Крім цього – імплементація у роботу комплексних корекційних програм та привернення уваги громади до проблеми насильства в сім’ї.

IMG_6029[1]

Окремо учасники заходу обговорили перспективи роботи Центру соціально-психологічної реабілітації жінок «Нове життя» (цільова група, послуги, умови перебування) .

Учасники заходу наголосили на необхідності відкриття Центру, оскільки проблема насильства є досить серйозною і її потрібно вирішувати комплексно у тісній співпраці. Вже зараз спеціалісти відзначають збільшення кількості проявів психологічного насильства і необхідності запровадження комплексних корекційних програм.

IMG_6032[1]

«Ми прагнемо вивести це питання у пріоритет і посилити співпрацю між усіма структурами, щоб в Полтавській області створити діючий механізм, який дозволить як працювати на упередження, так і проводити комплексну корекційну роботу із жертвами насильства і тими, хто його вчиняє», – зазначила Світлана Большева, керівник Центра дитячого розвитку БО «СВІТЛО НАДІЇ».

По завершенню заходу була прийняти резолюцію про необхідність взаємної переадресації до послуг Центру, обміну інформацією, співпраці та взаємодії.