Ви тут:
Головне Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували фільм харківських журналістів “Східний фронт”

Полтава — перше місто в Україні, де презентували документально-публіцистичний серіал харківських журналістів Владислава Проненка “Східний фронт”.

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського переглянули лише перші три серії про події, які зараз відбуваються у Луганській та Донецькій областях. У фільмі — справжні герої, сценарій для якого пишуть події сьогодення.

Харківські журналісти осмислюють те, що відбувається в АТО, на звільнених і окупованих територіях. Перші слова кінофільму: “Війна розпочалася тут, у Слов’янську”.

Уперше ми потрапили в Авдіївку, а потім вже поїхали й поїхали. “Східний фронт” – це інтерв’ю, документальні кадри, фото. Все — ексклюзив. Герої стрічки — звичайні хлопці: як військовослужбовці, так і добровольці. Ми плануємо 12 серій, 4-ту опублікували вчора. Зараз працюю над восьмою. Лише 10 відсотків із усього матеріалу, який ми зібрали у зоні АТО, використовуємо. Ще хочемо зробити фільм про волонтерів”, – розповів Владислав Проненко.

Владислав Проненко додав, що фільм можна переглянути на snip.net.ua. Стрічку знімали та монтували на власні кошти. Тож небайдужі полтавці вирішили допомогти журналістам із Харкова й під час перегляду зібрали певну суму.

Важко дивитися фільм. Адже розумію, що це невигадані герої та історії. Це — наші захисники, які з гордістю розповідають про своїх побратимів, про бойові дії. Мені здається, що цей сюжет серіалу переплітається із книгою Євгена Положія “Іловайськ”. Хотілося б, щоб фільм побачили якомога більше людей”, – поділилася заступник ПОУНБ імені І. П. Котляревського Людмила Власенко.

Перейти до вмісту