Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина Фотогалерея 

У Полтаві нагородили військовослужбовців 3-го батальйону 93 ОМБ ЗСУ та волонтерів (ФОТО)

Нагрудні знаки Полтавської обласної ради “За вірність народу України” та подарунки від голови облдержадміністрації – образи Спасителя та Богородиці і рушники, освячені архієпископом Полтавським і Кременчуцьким Федором у Свято-Успенському соборі, вручили сьогодні військовослужбовцям 3-го батальйону 93 окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

За особливі мужність і героїзм, виявлені при виконанні бойових завдань під час проведення антитерористичної операції на Сході України, самовідданість та високий патріотизм нагрудним знаком “За вірність народу України” І ступеню нагородили: прапорщика Сергія Янка з Полтави, старшого сержанта Віталія Котелевського з Диканського району, молодшого сержанта В’ячеслава Кригу з Нових Санжар, молодшого сержанта Юрія Ткаченка з Глобино, старшого солдата Богдана Яцуна з Глобинщини, рядового Олександра Леня з Миргорода, рядового Романа Мулявку з Пирятинського району, рядового Владислава Тандура з Диканьки.

За високу громадянську свідомість, самовідданість та вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив по матеріально-технічному забезпеченню українських військовослужбовців, які несуть службу у зоні бойових дій на сході України нагрудним знаком “За вірність народу України” нагородили волонтерів: голову ГО “Європейська Україна” Сергія Глобу та Романа Пішняка.

“Не можна навіть уявити і переоцінити ту роль, відвагу і пожертву, яку ви проявили. Я навіть не уявляю себе на вашому місці. Ті 10 соток чи 2 га землі, які вам пообіцяли, – ніщо, порівняно з тим, що ви зробили заради спокою і миру у нашій державі”, – сказав заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод.

“Того що ви зробили і того, що роблять хлопці зараз, оцінити неможливо. Ми будемо і надалі допомагати вам у вирішенні будь-яких питань. Усе, що в наших силах, будемо робити. Дякую вам за те, що ви є”, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Старший солдат Богдан Яцун з Глобинського району, у Пісках був протягом 10 місяців, зараз чекає ротації.

“Було всього, були моменти, коли обривалося все в середині. Мені приємно, що нас не забувають, приємно чути добрі слова”, – наголосив боєць.

Дружина Ірина з двома синочками Владиком та Артемом розповіла, що чекати чоловіка було дуже важко.

“Для мене було дуже важко чекати. Маленькі діти, підтримки, як такої немає, трималася як могла. Була депресія, хотілося цілий день розмовляти з чоловіком. Зідзвонювалися, по можливості, постійно. Зараз стало легше на душі, але чекаємо татка додому назавжди”, – сказала Ірина.

Система Orphus