Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці створили постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян

2342

Відповідно до розпорядження міського голови Віталія Малецького при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради створили постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян та затвердили її склад. Її очолив міський голова віталій Малецький. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Комісію створили, щоб забезпечити реалізацію та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення до органів місцевого самоврядування, для підвищення ефективності роботи відділів, управлінь і інших виконавчих органів міської ради зі зверненнями громадян та вирішення за місцем проживання громадян питань, з якими вони звертаються.

Основними завданнями та напрямами діяльності комісії є:

  1. Забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення.
  2. Координація дій виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста, щодо сприяння громадянам у вирішенні питань, порушених у зверненнях.
  3. Надання кваліфікованого роз’яснення щодо необґрунтованості окремих вимог заявників або неможливості врахування певних інтересів громадян.
  4. Здійснення контролю за організацією роботи посадових і службових осіб зі зверненнями громадян.
  5. Вжиття заходів для поновлення прав громадян, порушених внаслідок недотримання вимог законодавства України про звернення громадян.
  6. Аналіз випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, з’ясування причин, що породжують повторні звернення громадян.
  7. Вивчення проблем, порушених у зверненнях, що надійшли від органів влади вищого рівня, або таких, які тривалий час знаходяться на контролі, сприяння щодо їх вирішення.
  8. Приділення особливої уваги вирішенню проблем громадян, які потребують соціального захисту.