Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці створили постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян

2342

Відповідно до розпорядження міського голови Віталія Малецького при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради створили постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян та затвердили її склад. Її очолив міський голова віталій Малецький. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Комісію створили, щоб забезпечити реалізацію та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення до органів місцевого самоврядування, для підвищення ефективності роботи відділів, управлінь і інших виконавчих органів міської ради зі зверненнями громадян та вирішення за місцем проживання громадян питань, з якими вони звертаються.

Основними завданнями та напрямами діяльності комісії є:

  1. Забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення.
  2. Координація дій виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста, щодо сприяння громадянам у вирішенні питань, порушених у зверненнях.
  3. Надання кваліфікованого роз’яснення щодо необґрунтованості окремих вимог заявників або неможливості врахування певних інтересів громадян.
  4. Здійснення контролю за організацією роботи посадових і службових осіб зі зверненнями громадян.
  5. Вжиття заходів для поновлення прав громадян, порушених внаслідок недотримання вимог законодавства України про звернення громадян.
  6. Аналіз випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, з’ясування причин, що породжують повторні звернення громадян.
  7. Вивчення проблем, порушених у зверненнях, що надійшли від органів влади вищого рівня, або таких, які тривалий час знаходяться на контролі, сприяння щодо їх вирішення.
  8. Приділення особливої уваги вирішенню проблем громадян, які потребують соціального захисту.
поширити новину: