Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на контейнерних майданчиках з’являться графіки вивезення сміття

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді міський голова Віталій Малецький поставив начальнику управління житлово-комунального господарства міста Івану Москалику завдання розмістити на контейнерних майданчиках графіки вивезення сміття.
“Території біля контейнерних майданчиків мають бути прибрані, а мешканці  повинні знати, коли вивозять сміття з контейнерів, коли великогабаритне сміття, – зазначив міський голова. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
Він  також наголосив, що необхідно звернутися до правоохоронних органів щодо перевірки незаконних пунктів прийому вторсировини. Віталій Малецький навів приклад, що на вул. Богдана Хмельницького підприємливі громадяни просто вивертають все з контейнерів, вибирають те, за що можна отримати кошти, а все інше  сміття залишають прямо на землі.  Кіоск з прийому вторсировини  розташований неподалік, куди несуть усе більш-менш  цінне здається. Тож виходить, що хтось на смітті заробляє, а мешканці змушені потерпати від розкиданого по всьому дворі смітті.
Керівник міста вважає, що правоохоронці повинні втрутитися в цю ситуацію і допомогти комунальникам.
поширити новину: