Ви тут:
Головне Екологія Економіка Полтавщина Суспільство 

ПГНК повинна повернути “Укргазвидобуванню” 9 свердловин – суд

молоток

Господарський суд Полтавськоi областi зобов’язав Полтавську газонафтову компанiю (ПГНК)  повернути державнiй газодобувнiй компанiї “Укргазвидобування” 9 свердловин з їх арматурою, факельними лiнiями, амбаром i шлейфом, якi перебувають на Iгнатiвському i Мовчанiвському родовищах Полтавщини – у зв’язку з припиненням термiну дiї угоди про їх оренди вiд 6 вересня 1995 року.

Про це йдеться в рiшеннi суду, оприлюдненому в Єдиному держреестрi судових рiшень.

Полтавська газонафтова компанiя виступала проти позову, посилаючись на те, що договором оренди чiтко не врегульовано питання про порядок повернення орендованого майна в разi припинення дii договору оренди.

На думку компанiї, вимога про повернення всього майна шляхом пiдписання акту прийому-передачi (повернення) свердловин грунтуеться на довiльному тлумаченнi положень договору.

“Змiст позовних вимог щодо зобов’язання повернення позивачевi 9 свердловин (╧╧13, 24, 26, 28, 29, 31, 33, 36, 79) з iх фонтанною арматурою, факельними лiнiями, смолоскиповим коморою i шлейфом не вiдповiдае перелiку орендованого майна, яке передавалося вiдповiдно до договору оренди за кожною свердловиною за окремими актами прийому-передачi”, – наголошуеться в судовому документi позицiя Полтавськоi газонафтовоi компанii.

Водночас Полтавська газонафтова компанія зазначила, що з урахуванням виробничих можливостей вживає заходiв щодо повернення орендованого майна.

Полтавська газонафтова компанiя займаеться видобутком вуглеводнiв на Iгнатiвському, Мовчанiвському, Ново-Миколаiвському, Руденкiвському, Заплавському, Елизаветiвському, Червоноярському, Схiдному родовищах у Полтавськiй областi.

Компанiя належить британськiй JKX Oil&Gas.

поширити новину: