Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцю Іванові Горбоконю виповнилося 100 років

Іван Павлович Горбоконь народився 1916 року в селі Яхинки Лохвицького району в сім’ї колгоспників. Закінчив педагогічне училище. Працював вчителем молодших класів, а вже згодом – директором школи в селі Городище. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

1936 року Іван Павлович одружився.

У роки Другої світової війни розпочав службу сержантом, закінчив – комісаром батареї. Після війни навчався в партійній школі, по закінченню якої працював інспектором ЦК в Києві. По приїзду в Полтаву працював головою обласного Комітету Народного Контролю.

Чоловік має чимало державних нагород: бойові – медаль «За відвагу», орден Червоної Зірки, орден Вітчизняної війни ІІ ступеня; трудові – два ордени Трудового Червоного Прапора.

Іван Павлович має велике багатство – 12 онуків та більше 20 правнуків! Сьогодні, 8 лютого, чоловікові виповнюється 100 років. Привітати рідну людину близькі приїздили не лише з інших міст України, а і з за кордону. Поздоровити ювіляра з Днем народження завітав міський голова Олександр Мамай.

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, відданість територіальній громаді міста та з нагоди відзначення 100 років Олександр Мамай нагородив ювіляра подякою з врученням нагрудного знаку й, звичайно ж – квіти та святковий торт. Очільник Полтави привітав Івана Павловича зі святом й побажав йому, що найголовніше, – здоров’я.

поширити новину: