Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на «Читання з присмаком кави» до Дня святого Валентина

book-coffee10 лютого о 14 00 в літературній вітальні (II пов., кімн. 213) Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться літературна дегустація «Читання з присмаком кави» до Дня святого Валентина.

Захід присвячений творам українських сучасних авторів, які пишуть якісну прозу для дозвілля, і у творчості яких звучить мотив кав’ярні, кави, кохання. Зокрема, користувачам буде презентовано роман Наталії Гурницької «Мелодія кави в тональності кардамону» («найбільш читана книга» 2015 року за версією Львівського Форуму Видавців) та «Теплі історії до кави» Надії Гербіш (бестселер на Львівському форумі видавців, перше місце в рейтингу «Топ-20» мережі Книгарень «Є». На з’їзді видавців Marketsquare Europe, який відбувався в Будапешті в жовтні 2012-го, книжка одержує нагороду «European Christian Book of the Year!».. ). Зустріч пройде в оригінальному форматі львівської кав’ярні.

У програмі заходу:

обговорення книг сучасних українських авторів «кавової» тематики;

відеозвернення до полтавських користувачів авторів Наталії Гурницької та Надії Гербіш;

презентація виставки хенд-мейд виробів з кавових зерен та природних матеріалів полтавських майстринь;

розповідь про способи заварювання кавових зерен та дегустація кави від торгової марки «Твоя кава»;

виконання авторських пісень під супровід гітари молодих полтавських авторів – виконавців Ліни Дмитренко, Інесси Кулібаби та Олександра Шейнера.

Перейти до вмісту