Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники навчалися взаємодії служб при авіаційному пошуку

12717301_971486272887100_1063111877141070982_n

Сьогодні у Головному управління ДСНС України у Полтавській області пройшло інструктивно-методичне заняття щодо порядку взаємодії Східного та Центрального авіаційного допоміжного центру пошуку і рятування (АДЦПР) з оперативно – координаційним центром ГУ ДСНС України у Полтавській області при проведенні авіаційного пошуку і рятування, а також в повсякденній діяльності за призначенням.

В навчаннях прийняли участь співробітники управління організації реагування на надзвичайні ситуації та цивільного захисту, оперативно-координаційного центру та сектору телекомунікаційних, інформаційних технологій та Системи 112.

Заняття провів начальник східного авіаційного допоміжного центру пошуку і рятування Володимир Лукашик.

Головною метою занять було поглибити знання та навички щодо ефективної взаємодії при організації реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною подією на території Полтавської області.

Також було надано методичні рекомендації щодо складання плану реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з авіаційною подією у Полтавській області, планів взаємодії між експлуатантами аеродромів та ГУ ДСНС у Полтавській області та при проведенні авіаційного пошуку і рятування.

В ході занять демонструвалися навчальні фільми, слайди та картографічні додатки.

Співробітники ГУ ДСНС мали можливість задати питання та отримати кваліфіковані відповіді щодо специфіки роботи авіаційної служби з пошуку та рятування людей при виникненні надзвичайних ситуацій пов’язаних з авіаційними подіями, – повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області

Система Orphus