Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські поліцейські поспілкувалися зі школярами

Школярі отримали відповіді на свої запитання, а правоохоронці заручились їх підтримкою у профілактиці дитячих правопорушень. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Працівники служби превентивної діяльності Октябрського відділу поліції відвідали школи №14, №8, та №27. Правоохоронці розповіли учням про їх права та обов’язки.

Відтак розмова точилась довкола пагубних звичок та їх наслідків для людини, і особливо молоді, а також правових аспектів деяких вчинків. Діти разом з правоохоронцями моделювали ситуації, які розпочинаються з пропуску занять та негативної поведінки на уроках. Також поліцейськізупинилися на обов’язкових правилах безпеки під час користування Інтернетом та соціальними мережами. Нагадали правоохоронці школярам і Правила дорожнього руху.

Також гості шкіл коротко розповіли дітям про порядок відбору та умови вступу на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС України.

Тож кожен, хто став учасником зустрічі, отримав для себе корисну інформацію.

Педагогічні колективи шкіл подякували полтавській поліції за цікаву лекцію та запросили відвідати з лекцією інші класи їхнього навчального закладу.