Ви тут:
Головне Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавська облрада призначила нового очільника ПОКП «Освітаінфоком»

Депутати Полтавської обласної ради призначили в.о. директора комунального підприємства прикладних інформаційних технологій «Освітаінфоком» Ігоря Гусєва на виїзному засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, культури. Участь в обговоренні взяли перший заступник голови облради Євгеній Холод та заступник голови облради Анатолій Ханко.

КП «Освітаінфоком» займається створенням електронних баз даних для виготовлення документів про освіту для ЗНЗ та ПТНЗ, а також малою поліграфією. Про це нагадав голова комісії Сергій Шевчук.

Як повідомила в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Галина Власюк, попередня очільниця Ірина Потєхіна, яка сьогодні виконує обов’язки директора, написала заяву про звільнення ще у грудні минулого року.

«У січні ми підготували одне подання голові обласної ради про звільнення з посади в.о.директора Ірини Потєхіної, інше – призначити в.о. директора КП «Освітаінфоком» Ігоря Гусєва», – зазначила Галина Власюк.

Це підприємство має ефективно працювати хоча б до закінчення навчального року, щоб діти вчасно отримали атестати та дипломи про закінчення освіти. Про це наголосив Євгеній Холод.

«Система із школами вже налагоджена, тож «Освітаінфоком» має ефективно працювати хоча б до закінчення цього навчального року. Вже влітку Комісія має ще раз зібратися й приймати рішення», – додав Євгеній Холод.

Тож після тривалої дискусії комісія вирішила підготувати розпорядження про звільнення Ірини Потєхіної та призначення виконуючого обов’язки  директора ПОКП «Освітаінфоком» Ігоря Гусєва до того часу, доки не проведуть конкурсний відбір та на сесії обласної ради не затвердять нового очільника підприємства.

«Я готовий очолити КП «Освітаінфоком» на певний період, адже не перший рік тут працюю, добре знаю усі проблеми», – наголосив Ігор Гусєв.

 

поширити новину: