Ви тут:
Головне Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавська дитяча міська лікарня отримала нове медичне обладнання

У рамках Всеукраїнської акції “Серце до серця” у 2015 році полтавці зібрали понад 150 тисяч гривень. На ці кошти благодійний Фонд придбав необхідне медичне обладнання для реанімаційного відділення Полтавської дитячої міської лікарні. Про це розповіла під час прес-конференції регіональний представник благодійного Фонду “Серце до серця” Наталія Удовиченко.

“Минулого року спільними зусиллями нам вдалося зібрати  158 тис 200 гривень, найактивнішими були кременчужани — понад 130 тисяч гривень. На цю суму ми закупили медичне обладнання для Полтавської дитячої міської лікарні”, – розповіла Наталія Удовиченко.

Для реанімаційного відділення придбали 154 шприца 50 мл з голкою для забору медикаментів та шприцевий інфузійний насос.

“За останні 4-5 років ми не отримали жодного медичного обладнання. Користуємося тим, що отримали раніше. На жаль, доводиться часто ремонтувати. Тож нарешті дочекалися. Медичне обладнання від “Серця до серця” будемо використовувати для лікування найменших наших пацієнтів — від народження до одного місяця. Ці апарати нам вкрай необхідні”, – розповів завідуючий реанімаційного відділення Володимир Саричев.


Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Юлія Северин наголосила, що полтавці зобов’язані об’єднатися й допомогти зібрати максимальну суму коштів, щоб врятувати життя новонароджених. До речі, у лікарнях Польщі майже 80 відсотків медичного обладнання закуповують завдяки акції “Серце до серця”.

У 2016 році благодійна акція “Від серця до серця” триватиме з 4 до 24 квітня. У цей час організатори проведуть чимало заходів, зокрема 23 та 24 квітня волонтери на вулицях Полтави збиратимуть кошти на нове обладнання для реанімаційного відділення Полтавської дитячої міської лікарні.

поширити новину: