Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податківці разом з волонтерами закликали полтавців до декларування доходів

DSC_0254

У зв’язку з проведенням кампанії декларування 2016 року фахівці Державної податкової інспекції у м. Полтаві організували акцію по розповсюдженню серед полтавців друкованої продукції з наглядною інформацією щодо декларування громадянами своїх доходів, отриманих протягом 2015 року.

DSC_0245

До участі в акції податківці традиційно залучили волонтерів ДПІ у м. Полтаві – студентів Полтавського кооперативного технікуму. Податкові помічники розповсюджували серед полтавців листівки, прапорці та кишенькові календарі із закликом до громадян виконати свій конституційний обов’язок та задекларувати доходи, адже декларування доходів – це невід’ємна складова цивілізованих відносин між державою та її громадянами, а сплата податків є питанням сумлінності та честі кожної людини.

DSC_0239

Окрім деклараційної інформації помічники податківців надали полтавцям вичерпні роз’яснення щодо можливості отримання ними податкової знижки на навчання. Багато перехожих були вдячні за актуальну та корисну інформацію, яку вони отримали від податківців та волонтерів.

Відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Система Orphus