Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Підбили підсумки роботи пенсійної галузі Полтавщини за 2015 рік

P1140303

Результати роботи пенсійної галузі Полтавщини протягом 2015 року розглянули на розширеному засіданні колегії Головного управління 8 лютого. Участь у колегії взяв перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір, заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, керівники регіональних організацій роботодавців та профспілок, представники керівництва Державної фіскальної та виконавчої служб, причетні до вирішення спільних завдань.

На брифінгу для журналістів місцевих ЗМІ, що передував засіданню колегії, М. І. Шамбір схвально оцінив роботу пенсійників Полтавщини за минулий рік, зважаючи на перевиконання планових показників щодо надходження власних коштів, на безперебійну діяльність щодо стабільного фінансування та своєчасної виплати пенсій, на вправне обслуговування 15 тис. переміщених осіб, на суттєвий прорив у погашенні заборгованості до Пенсійного фонду тощо.

Журналістів найбільше цікавили перспективи роботи Пенсійного фонду України в цілому та в Полтавській області зокрема. У відповідь вони одержали інформацію про потужну оптимізацію структури органів Фонду, про подальше реформування пенсійної системи і покращення якості обслуговування громадян, про підвищення ролі працівників Фонду у роботі щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Особливий акцент було зроблено на впровадженні ефективних технологій адміністрування пенсійної системи.

Олег Пругло запевнив, що від якості роботи працівників Пенсійного фонду багато в чому залежить соціальна рівновага у суспільстві, адже під опікою органів Фонду знаходиться третина мешканців краю. Серед іншого він зауважив, що з боку керівництва облдержадміністрації вжито всі необхідні заходи задля того, щоб провести невідкладний ремонт приміщення, яке орендує Головне управління в рамках соціального партнерства і яке нещодавно постраждало внаслідок природних катаклізмів.

У доповіді, яка прозвучала на колегії, йшлося не лише про основні статистичні показники роботи галузі за рік, а й детально проаналізовано результати взаємодії пенсійних установ з органами фіскальної та виконавчої служб на місцях, з владними органами. Зазначалося, що якщо за підтримки владних та фіскальних структур, правоохоронних органів вдалося досягти погашення боргу на 14,4 млн. грн. 243-ма боржниками, то ефективність заходів, які вживаються державною виконавською службою, досить низька і, як і раніше, потребує значного підвищення.

По завершенні засідання Микола Шамбір відповів на ряд запитань присутніх на колегії начальників територіальних управлінь Фонду.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

поширити новину: