Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні заборонили ще 15 російських телеканалів

newsvideopic_v-ukrajini-zaboronili-translyaciyu-sche-15-rosij45346_99776Національна рада вилучила 15 російських телеканалів з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні. Про це йдеться у повідомленні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

“У зв’язку з виявленими під час моніторингу 16-28 січня 2016 року порушеннями вітчизняного законодавства відтепер на території країни не можуть ретранслюватися такі телеканали: “Совершенно секретно”, “Кто есть кто”, “Шансон-ТВ”, “Парк развлечений”, “Мир сериала”, “Авто плюс”, “Кухня ТВ”, “КХЛ”, “Наука 2.0”, “Моя планета”, “Телекафе”, “Боец”, “Время: далекое и близкое”, “Настоящее Страшное Телевидение” (“НСТ”) і “Сарафан”, – йдеться в повідомленні.

Порушення здійснювались в частині національної безпеки і законодавства про рекламу, що заборонена в ефірі іноземних телерадіоорганізацій.

Телеканали транслювали осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Мова йде про Михайла Порєчєнкова, Івана Охлобистіна та ще низки інших.

поширити новину: