Ви тут:
Аналітика Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Найбільше полтавців турбують питання соцзахисту

12705537_972133366155724_804404122350922671_n

Найбільшу частку у зверненнях громадян Полтави становлять питання соціального захисту, житлової політики, комунального та дорожнього господарства, питання земельних відносин, отримання архівних довідок та витягів, а також питання будівництва, транспорту та зв’язку.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За 2015 рік до виконавчого комітету надійшло 9349 заяв, пропозицій і скарг громадян. За 12 місяців проведено 98 особистих прийомів та 83 звернення на урядову гарячу телефонну лінію, за результатами яких оформлено 778 карток. Загалом на прийомах у керівництва виконавчого комітету Полтавської міської ради побувало 1013 громадян.

Всього до виконавчого комітету, з урахуванням колективних звернень, звернулося 31 тисяча 169 громадян – усього порушено близько 10 тисяч питань.

У 2015 році на офіційному сайті Полтавської міської ради було введено сервіс електронних петицій, відповідно до Закону України Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції».

Відтак, виконавчим комітетом Полтавської міської ради було вирішено у подальшому підвищити ефективність роботи зі зверненнями громадян, звернути увагу на посилення гласності та прозорості в роботі з листами громадян, підвищити рівень правової освіти серед населення з питань звернень громадян та щоквартально здійснювати аналіз результативності розгляду звернень громадян, причин та характеру їх надходження. Рішення виконавчого комітету від 17.02.2015 №17 «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Полтавської міської ради за 2014 рік» визнати таким, що втратило чинність та зняти з контролю, як виконане.

Також, на засіданні виконачого комітету було затверджено рішення «Про визначення видів громадських робіт та погодження переліку об’єктів». Відповідно до нього, до переліку об’єктів, на яких засуджені та адміністративно-покарані особи відпрацьовуватимуть безоплатні суспільно-корисні роботи на території м. Полтава входить Територія закріплена за КП «ЖЕО № 2» ПМР, а також М-н. Половки, м-н. Браїлки, вул. Зигіна, вул. П.Юрченка, парк Незалежності, площа Незалежності, Павленківський парк, Каштанова алея, вул. Шведська Могила, вул. Зіньківська, пров. Шевченка, вул. Енгельса, м-н. Левада, вул. Пролетарська, вул. Панянки, вул. Ст.Поділ, м-н. Сади-1, м-н. Сади-2, м-н Алмазний, парк Жовтневий, Сонячний парк, Петровський парк, вул. Фрунзе, Соборний майдан, парк Скорботної Матері, парк Котляревського, парк Афганців.

До переліку громадських робіт входить прибирання території, ліквідація стихійних звалищ, боротьба з амброзією, прибирання прибережних зон ставків, а також очищення опор, які закріплені за Підприємством електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» від рекламних носіїв печатного характеру.

поширити новину: