Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

На відірваній крижині Кременчуцького водосховища опинилося 150 рибалок 

12717435_972133459489048_849602809114012209_n

19 лютого, о 16 год. до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що в акваторії Кременчуцького водосховища, поблизу с. Пронозівка Глобинського району на відстані близько 500 метрів від берегової лінії, на відірваній крижині знаходяться приблизно 150 рибалок.

До місця події направлено 1 відділення Державного пожежно-рятувального посту № 6 з човном «Арго», аероглісер Комунальної установи «Кременчуцька водолазно – рятувальна станція» «Патруль АРС-1203Д» у складі 3 чоловік, КУ «Рятувально-водолазна служба Полтавської обласної ради» та спільно з органами самоврядування організовані рятувальні роботи місцевими рибалками на човнах.

В ході організації рятувальних робіт близько 100 рибалок покинули крижину самостійно, в подальшому за допомогою човнів місцевих рибалок з крижини було знято близько 50 рибалок. Медичної допомоги вони не потребували.

Також було встановлено, що на даній крижині поблизу с. Мозоліївка Глобинського району (відстань від с. Пронозівка – 5 км.), знаходиться близько 20 рибалок, на рятування яких перенаправлено аероглісер Комунальної установи «Кременчуцька водолазно – рятувальна станція» «Патруль АРС-1203Д». Але зі слів даних рибалок, які виходять на мобільний зв’язок, встановлено, що від допомоги вони відмовляються і не бажають залишати місце риболовлі.

Під час обстеження акваторії у напрямку с. Мозоліївка було виявлено 8 рибалок, з яких 4 після проведеної з ними роз’яснювальної роботи, погодились покинути крижину та були доставлені на берег співробітниками ДСНС та 4 рибалки відмовились від транспортування їх до берегової лінії.

На місці події працювало: від ГУ ДСНС у Полтавській області – 12 чол. особового складу та 3 од. техніки, від Комунальної установи «Кременчуцька водолазно – рятувальна станція» – 4 чол. особового складу та 2 од. техніки, від органів місцевого самоврядування – 3 чол., 1 од. техніки, від ГУ Національної поліції в Полтавській області 1 чол. особового складу, 1 од. техніки.
Контроль за ходом виконання робіт здійснювала оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області на чолі з начальником Головного управління.

ГУ ДСНС України
у Полтавській області

поширити новину: