Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Глобинщині Ірина Пашко розповіла про зміни у процедурі державної реєстрації

IMG_2848

Начальник Головного територіального управління юстицій у Полтавській області Ірина Пашко продовжує роз’яснювати процедуру передачі функцій державної реєстрації місцевим громадам у кожному районі Полтавщини. 8 лютого очільниця провела виїзну нараду в Глобиному.

Мова йшла про механізм реєстрації бізнесу та прав на майно. Серед учасників зібрання – голова РДА Василь Вакуленко та голова районної ради Володимир Сьомін, голови сільських, селищної та міської об’єднаної територіальних громад.

У зв’язку із набранням чинності 13 грудня 2015 року  Закону України від 26 листопада 2015 року № 835-VIII «Про внесення змін до Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», нотаріусам передали повноваження щодо державної реєстрації бізнесу.

“Сьогодні слід чітко розуміти, що ми перебуваємо на шляху реформування нашої країни. У рамках процесу децентралізації Міністерство юстиції передає всі повноваження з реєстрації бізнесу й нерухомості місцевим органам влади”, – зазначила Ірина Пашко.

Під час наради вона наголосила на необхідності забезпечення оперативного підключення нових суб’єктів державної реєстрації прав до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань і Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Також звернула увагу на реалізацію інформаційної компанії серед населення по питанню проведення нотаріусами реєстраційних дій у даному напрямку.

IMG_2849

поширити новину: