Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ірина Пашко з нотаріусами Полтавщини обговорила механізм державної реєстрації

pict7612

Під час відео-наради Ірина Пашко з нотаріусами Полтавської області обговорили механізм державної реєстрації прав на нерухоме майно (їх обтяжень) та реєстрації бізнесу.

Участь в обговоренні взяли перший заступник начальника ГТУЮ у Полтавській області Дар’я Бриндак, начальник відділу з питань нотаріату Валерія Уразовська-Будігай, заступник начальника відділу з питань нотаріату Наталія Матірна, начальник відділу-державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Полтавського міського управління юстиції Полтавської області Тетяна Стешенко та заступник начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Ірина Пінчук.

Під час відео-наради обговорили проблемні питання у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості, аспекти застосування положень ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

“Відтепер нотаріуси отримали повноваження у сфері державної реєстрації бізнесу. Тож сподіваємося, що максимально спростили доступу пересічних громадян до отримання якісних реєстраційних послуг”, – наголосила Ірина Пашко.

Крім того, начальник наголосила на належному виконанні нотаріусами своїх професійних обов’язків у сфері державної реєстрації.

http://www.just.gov.ua/uploads/2016/02/2016-02-11/pict7593.jpg