Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

АМКУ зобов’язало глобинського перевізника обгрунтувати тарифи на перевезення

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ Агентство розвитку міста» (м. Глобине) на 10,200 тис. грн. та рішенням у справі визнала антиконкурентними дії виконкому Глобинської міської ради.

Як встановило Відділення за результатами розгляду звернення правоохоронних органів Полтавської області, Товариство застосовує з 15.07.15 необґрунтований тариф на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування в звичайному режимі руху у м. Глобине у розмірі 5,00 грн/1 поїздка. В той же час були відсутні об’єктивні підстави для прийняття виконкомом Глобинської міської ради рішення щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху на рівні – 5,00 грн./1 поїздка та, відповідно, для застосування з 15.07.15 зазначеного тарифу ТОВ «Агентство розвитку міста».

З огляду на наведене, адміністративна колегія територіального відділення зобов’язала ТОВ «Агентство розвитку міста» припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом приведення у місячний термін розрахунки тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Глобине у відповідність до економічно обґрунтованих витрат згідно з Методикою розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту

Також, в той же термін виконком Глобинської міської ради повинен переглянути тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у відповідності до економічно – обґрунтованого розрахунку тарифу автомобільного перевізника.