Ви тут:
Економіка Кримінал Полтавщина Суспільство 

Журналісти допомогли правоохоронцям виявити незаконні гральні автомати

гральні

З метою протидії ігровому бізнесу на території Лубенщини, правоохоронці разом із журналістами провели рейд із виявлення та припинення діяльності незаконних гральних закладів.

Санкціоновані обшуки провели за шістьма адресами – функціонували зали гральних автоматів під виглядом інтернет-кафе.

У ході обшуків з усіх закладів вилучено комп’ютерну техніку: 61 системний блок, 6 інтернет-роутерів, 11 клавіатур та мишок, 2 маршрутизатори, 1 модем, 2 системи відеопостереження, 3 флешнакопичувачі, 2 термінали для проведення безготівкового розрахунку,  журнали обліку, іншу документацію та гроші.

На момент проведення обшуку у деяких закладах знаходилися відвідувачі.

«Доступ до більшості ігрових закладів мали лише перевірені та «свої» відвідувачі, яких можна було побачити через системи відео спостереження. Вилучену комп’ютерну техніку, а також комплектуючі до неї направлено на проведення експертизи, а за фактом діяльності даних закладів відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 203-2 КК України та триває слідство», – розповів  начальник місцевого відділу поліції Валерій Бевзюк.

Правоохоронці звертаються до мешканців регіону з проханням – якщо ви володієте інформацією про функціонування незаконних гральних закладів, повідомляйте про такі факти до  поліції, за номером «102» чи будь-яким зручним для вас способом.

Система Orphus Поделиться на fb