Ви тут:

Затверджено порядок формування реєстру великих платників податків

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що Міністерством фінансів України наказом від 21.10.2015 р. № 911 затверджено новий Порядок формування Реєстру великих платників податків (далі – Реєстр ВПП).

Реєстр ВПП щорічно формується структурним підрозділом ДФС України, за яким закріплені функції моніторингу результатів супроводу великих платників податків, на підставі аналізу інформації.

Зазначений Реєстр на наступний календарний рік до 27 вересня поточного року затверджується наказом ДФС України, який спрямовується в органи ДФС і не пізніше наступного робочого дня оприлюднюється на офіційному порталі ДФС України.

У Реєстр ВПП включаються платники податків, які відповідають критеріям великого платника податків, визначеним пп. 14.1.24 ПКУ.

У разі включення платника податків до Реєстру ВПП, на нього поширюються особливості відносно великих платників податків, визначені ПКУ.

Документ набув чинності з дня його офіційного опублікування, тобто з 1 грудня 2015 року (опубліковано в Офіційному віснику України, 2015, N 93, 01.12.2015).

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Полтавській області

Перейти до вмісту