Ви тут:
Суспільство Україна 

Запустили сайт, який розкаже всьому світу про Україну

інтернет

У рамках розвитку публічної дипломатії МЗС України розпочало міжнародну онлайн-кампанію #myukraineis (Моя Україна – це) з популяризації нашої країни за кордоном.

Про це повідомляє офіційний сайт зовнішньополітичного відомства.

«Сайт www.myukraineis.org є результатом співробітництва Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та організації StratCom.UA. Сайт є платформою для інформування іноземців про сучасну Україну та її історію. #myukraineis є хештегом кампанії», — йдеться у повідомленні

Також, особливість сайту полягає в тому, що з моменту запуску (30 листопада) він перетворюється на платформу з контентом, який генерують самі користувачі. Кожен охочий українець або іноземець може пропонувати свої факти про Україну та відомих українців в режимі онлайн у розділі «Add your story».

Найкращі запропоновані користувачами факти будуть розглядатися авторитетною експертною радою і додаватися до сайту. Отже, ініціатива кожного має значення для того, щоб цікаво розказати світові про Україну.

До кампанії #myukraineis будуть залучені закордонні дипломатичні установи України, закордонні українці, наші зарубіжні партнери, а також громадяни України та іноземці.

Система Orphus