Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З нагоди Всеукраїнського тижня права проведено нараду з фахівцями Держпраці

IMG_4299

Сьогодні з нагоди Всеукраїнського тижня права в Управлінні Держпраці у Полтавській області проведено консультаційну нараду з керівниками відділів та інспекторами Управління. Під час засідання завідувачка сектору юридичного забезпечення Тетяна Федчун ознайомила присутніх із запланованими заходами, присвячених тижневику та надала необхідні консультації щодо їх проведення.

Зокрема, за ініціативи Управління відбудуться семінари з питань професійних ризиків, консультації на підприємствах та лекції у навчальних закладах, «круглі столи» за участі сторін соціального партнерства. Надаватимуться відповіді на запитання громадян під час прямих телефонних ліній та дня відкритих дверей, а також безкоштовна первинна правова допомога населенню з питань реалізації та захисту прав людини в межах компетенції Держпраці.

Нагадаємо, що поза межами акції з метою надання правової допомоги громадянам фахівці Держпраці проводять постійну інформаційну-роз`яснювальну роботу, щоденно надають відповіді на запитання у режимі телефону довіри Управління (05322) 7-51-66, проводиться особистий прийом та робота з письмовими зверненнями громадян. Найактуальніші запитання та відповіді надаються також на офіційному сайті Управління у рубриці «Запитайте в нас» та у засобах масової інформації.