Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованців Кременчуцької виховної колонії навчали писати ділові папери

SDC13944

11 грудня в рамках Школи підготовки до звільнення з вихованцями Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели практичне заняття «Вивчаємо порядок оформлення ділових паперів».

До участі запросили завідувача канцелярії колонії Ірину Самарцеву, юрисконсульта установи Інну Федорову та практичного психолога Наталію Чумак.

Під час заняття розглянули: порядок написання резюме і автобіографії, а також поведінку юнака на співбесіді з роботодавцем.

Ірина Самарцева довела до хлопців – що являє собою резюме та основні вимоги і загальні правила складання документу в друкованому та електронному виглядах. Звернула увагу підлітків на порядок розміщення реквізитів – основних елементів документа, розташованих у певній послідовності.

Наталія Чумак розповіла юнакам головні правила поведінки на співбесіді. Звернула увагу на зовнішній вигляд, манеру триматися, своєчасність прибуття на співбесіду, володіння достатньою інформацією про організацію чи установу, до якої підліток бажає працевлаштуватися. Вихованці переглянули відео – ролики з найбільш розповсюдженими помилками, які допускають громадяни на співбесідах.

IMG_4816

Інна Федорова ознайомила вихованців з переліком основних документів, які працівник має подати адміністрації при влаштуванні на роботу та порядком укладення трудових договорів. Окремо зупинилася на трудовій книжці – документу, який підтверджує трудову діяльність особи і служить для встановлення загального, безперервного й спеціального стажу. Особливу увагу звернула на основні вимоги до порядку складання та написання автобіографії.

На завершення хлопцям запропонували за допомогою співробітників установи скласти власні резюме та автобіографії. Під час виконання практичного завдання у юнаків виникало багато питань, на які вони відразу отримали вичерпні і аргументовані відповіді. Найкращі резюме та автобіографії підлітків були відзначені адміністрацією колонії.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби

України в Полтавській області

Система Orphus