Ви тут:
Суспільство 

В Україні з’явиться сервіс таксі Uber

Сервіс за замовленням таксі та приватних водіїв Uber з’явиться на ринку України. Про це повідомляє портал Ain.ua.

Як пише на своїй сторінці в Facebook заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян, представник Мінінфраструктури та Uber провели зустріч. На зустрічі також були присутні глава департаменту автотранспорту при Мінінфраструктури Роман Хміль і партнер консалтингової компанії CFC Consulting Василь Мірошниченко.

Главою українського представництва Uber став Аркадій Вершебенюк, що підтвердив Роман Хміль: “Я не знаю, оформився він вже офіційно, але на зустрічі був присутній”. Однак сам Вершебенюк не став коментувати призначення. До цього Аркадій Вершебенюк працював у московському представництві консалтингової компанії Egon Zehnder.

довідково:

Uber (укр. Юбер) — американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв.[1] Додаток доступний у більш ніж 200 великих містах в 55 країнах світу.[2] З роками, декілька інших компаній унаслідували подібну бізнес модель, яка в подальшому отримала назву «юберифікація» (англ. Uberification).[3][4]