Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

В Полтавській ОДА проведуть круглий стіл “Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Полтавській області: проблеми, досягнення та перспективи”

_2015_11_30_10_20_25_300_400_676602001410785591jpg15 грудня о 13.30 в приміщенні Полтавської ОДА (к.333, вул. Жовтнева 45), відбудеться круглий стіл «Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Полтавській області: проблеми, досягнення та перспективи».

Організатором прес-конференції є АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень». Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.

16 січня 2015 року Полтавською обласною радою прийнято Стратегію розвитку Полтавської області на період до 2020 року. Документ був сприйнятий неоднозначно, але сумнівів не залишалося – зміни у соціально-економічному плануванні області необхідні. У грудні 2015 року планується завершення реалізації перших 24 проектів у Полтавській області, загальним обсягом фінансування 112,9 млн. грн. та відбір проектів на 2016 рік.

В ході круглого столу планується обговорити особливості, проблеми та проміжні результати процесу реалізації Стратегії, особливості процесу розробки та введення в дію плану реалізації (а відповідно – проектів для реалізації) та надати рекомендації щодо подальшого впровадження проектів Стратегії.

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, громадські активісти та всі зацікавлені особи.

Контактна інформація:

Костянтин Донченко,

АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень»

Тел.. 099 07 97 361

e-mail: bratxja@gmail.com

Система Orphus