Ви тут:
Головне Комуналка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“У Полтавській області на квартирному обліку – близько 15 тис сімей” – Панков

dom_1_zaton

На Полтавщині діють 4 житлові програми – “Програма будівництва (придбання) доступного житла”, “Здешевлення вартості кредитів”, “Забезпечення молоді житлом” та “Цільова регіональна програма “Власний дім”. У Полтавській області на квартирному обліку перебуває близько 15 тис сімей та одинаків, із них майже 40 родин отримали оселі завдяки державній підтримці. Про це повідомив під час апаратної наради  начальник управління містобудування та архітектури  Полтавської ОДА Олександр Панков.

“Із 2010 року діє “Програма будівництва (придбання) доступного житла”. За цей час 140 сімей отримали державну підтримку на суму 9,7 млн грн, ввели в експлуатацію 10 житлових будинків. Також протягом 2008-2012 років у Полтаві діяла місцева програма доступного житла, за якою майже 256 містян оселилися у власних квартирах. На черзі для отримання державної підтримки у розмірі 30 відсотків у Полтаві було 400 сімей, у Кременчуці – близько 50. Ця програма – дуже популярна серед населення. Нині, на жаль, вона не фінансується з держбюджету,” – зазначив Олександр Панков.

Із 2012 року стартувала друга програма, за час реалізації якої кредити отримали 133 сім’ї Полтавщини. Нині її профінансували на суму 2,5 млн грн. Щодо забезпечення молоді житлом, то кредити отримали 54 молоді родини на суму понад 16 млн грн. Із початку року 11 молодих сімей отримали кредити на суму майже 4 мільйони гривень.

“Цього року із 13 багатоквартирних будинків, які ввели в експлуатацію, два із яких у Полтаві та Комсомольську брали участь у реалізації “Програми будівництва (придбання) доступного житла” та “Забезпечення молоді житлом”. Тож житло отримала 21 родина,” – додав Олександр Панков.

За час реалізації останньої програми – “Власний дім” – житло отримали 393 сім’ї, ввели в експлуатацію 119 житлових будинків та газифікували 149 осель. Для отримання пільгового кредиту до Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі подали 203 заявки на суму 17 млн грн.

поширити новину: