Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Аdvans Cup»

75305838_035b10f7

У Полтаві відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Аdvans Cup». Про це повідомила Полтавська міська рада.

5-6 грудня на спортивній базі Полтавського кооперативного інституту відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Аdvans Cup». За призові місця змагалися представниці з різних міст України, зокрема з Дніпроджержинська, Дніпропетровська, Миколаєва, Харкова, Полтави, Одеси, Києва, Ізмаїла, Вознесенська, Кременчука. Наше місто представляли відразу декілька команд. Всього участь взяли понад 250 учасниць.

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/75305838_9bc3d8fb.jpg

Серед учасниць 2008 року народження перемогу здобули: І місце – Юлія Гетало, Поліна Лебедева; ІІ місце – Мирослава Добрица, Даша Зуб; ІІІмісце – Катерина Порохня, Даша Ляшенко.

Серед учасниць 2007 року народження перемогли: І місце – Софія Бондар, Вероніка Кузіна, Маргарита Лашку, Олександра Супрун; ІІ місце – Даша Чорнищук, Злата Петрова, Валерія Перемета, Катерина Дьяковська; ІІІ місце – Катерина Вінниченко, Анна Кравець, Даша Гесева.

Серед учасниць 2006 року народження перемогу здобули: І місце – Маша Техова, Вікторія Лень; ІІ місце – Валерія Стояновська, Вікторія Великородная; ІІІ місце – Ліза Ковалева, Софія Лобас.

Серед учасниць 2005 року народження перемогли: І місце – Маша Вергун, Марго Ляшевич; ІІ місце – Юліанна Тарасюк, Ірина Савчина; ІІІ місце – Славина Ословська, Дарія Костіна.

Серед учасниць 2004 року народження перемогу здобули: І місце – Тая Браславська, Ліза Тараник; ІІ місце – Софія Молоштан, Поліна Князева; ІІІ місце – Ірина Керпенко, Катерина Комісар.

Серед учасниць 2003 року народження перемогли: І місце – Оля Кишиневська; ІІ місце – Анна Бидюк; ІІІ місце – Марія Поставная.

Серед учасниць 2002 року народження: І місце – Данієла Карло, Таня Пушкаренко; ІІ місце – Настя Матвієнко, Соня Бунзяк; ІІІ місце – Настя Грицай, Ліза Каражекова.

Серед учасниць 2001 року народження перемогу здобули: І місце – Діана Сербіченко, Катерина Синика; ІІ місце – Вікторія Жупаковська, Настя Буневич; ІІІ місце – Вікторія Локоцька, Лена Глухова.

Переможці 2000 року народження: І місце – Юлія Гундар; ІІ місце – Хрестина Чертіхіна; ІІІ місце – Маша Никашкіна.

Серед учасниць 1999 року народження перемогу здобули: І місце – Юлія Фуклева; ІІ місце – Вікторія Великая; ІІІ місце – Христина Потапова.

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/75305838_93ac1372.jpg

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/75305838_abb89c8c.jpg

http://www.rada-poltava.gov.ua/db/img/75305838_d8ef86b2.jpg