Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться лекція відомого архітектора, який готує «агентів урбаністичних змін»

Афіша лекції

15 грудня о 14:00 у приміщенні по вул. Котляревського, 6 пройде публічна лекція «New Ukrainian Urbanism» від відомого архітектора, одного із засновників Школи урбаністики CANactions School Віктора Зотова (http://www.canactions.com/uk/events/public-lecture-poltava/).

Віктор Зотов (http://theukrainians.org/viktor-zotov/) – український архітектор, засновник бюро Zotov&Co, Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions та співзасновник першої в Україні Школи урбаністики CANactions School.

У Полтаві він розкаже про власне бачення сучасного урбаністичного процесу в Україні, його проблем та способів їх вирішення.

CANactions (джерело – platfor.ma)
CANactions (джерело – platfor.ma)

Школа урбаністики CANactions School (http://www.canactions.com/uk/) – це некомерційна міждисциплінарна платформа післядипломної освіти з урбаністики, що не має аналогів в Україні. Вона має на меті підготувати агентів урбаністичних змін, що здатні ініціювати та втілювати новаторські проекти розвитку реальних міських територій, працюючи в міждисциплінарних командах під кураторством провідних міжнародних експертів.

Віктор Зотов (фото – Аліна Іванова, проект – theukrainians.org)
Віктор Зотов (фото – Аліна Іванова, проект – theukrainians.org)

 

На початку грудня представники урбан-платформи «Citylab» з Полтави в рамках першої CANactions School розповідали про свою організацію і діяльність (http://citylab.org.ua/) викладачам і учасникам проекту. Полтавка Марія Кобзар, одна з представників «Citylab», – студентка цієї Школи і вже закінчує навчання.

До речі, через два дні після лекції у Полтаві, 17 грудня, у Івано-Франківську вихованці проекту даного Віктора Зотова презентують свої проекти (http://www.canactions.com/uk/events/public-presentation-results-ivano-frankivsk/). Саме Франківськ став об’єктом для досліджень молодих урбаністів та розробки стратегії його розвитку.

Організатори лекції Зотова у Полтаві запрошують урбаністів, громадських активістів, архітекторів та усіх охочих на подію.

Вхід вільний. Але організатори наголошують на обов’язковій реєстрації тут: https://docs.google.com/forms/d/1gdILNDdXLPPizxEpzn7TmrgT0VhYetIgBRSjSPKJpvY/viewform.

Того ж дня увечері Віктор Зотов разом з координатором освітньої програми Школи дасть лекцію у Харкові від назвою «Urban Studies, або чому не вчать у ВНЗ» (http://www.canactions.com/uk/events/public-lecture-kharkiv/).

Захід проходить за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонду, утвореного в 1994 році з метою підтримки приватизованих та приватних підприємств, а також підприємців в УкраїніМолдові та Білорусі. Інноваційний медіапартнер заходу – «Platforma» (http://platfor.ma/).

Варто зазначити, що у квітні цього року в Полтаві пройшла лекція від київського Григорія Мельничука на тему «Участь громадськості у розвитку міст: досвід, можливості, механізми».

Роман Повзик

Система Orphus