Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували цікаві соціальні проекти

communityУ Полтаві громадські активісти представили цікаві та корисні соціальні проекти для своїх громад. Проект «Чисте місто – чиста планета», центр безкоштовної правової допомоги переселенцям, а також сортування та переробка сміття за європейськими стандартами. Всі ці ідеї громадські активісти планують реалізувати в рамках проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади Центральної України».

8 грудня у Полтаві презентували цікаві соціальні ініціативи. Громадські активісти, учасники проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади Центральної України», разом з експертами аналізувати ініціативи, які планують втілювати у своїх громадах. Проект реалізовує ГО «Центр Громадянських Ініціатив» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Попередньо активісти взяли участь у дводенному навчальному семінарі у Києві і дізналися багато цікавого: як успішно реалізувати проект, знайти кошти, співпрацювати з медіа, залучити прихильників. Після навчання активісти почали детально планувати реалізацію своїх ідей, і вчора представили їх для оцінки експертам проекту.

Андрушкевич Олена (м. Комсомольськ) розповіла про проект «Чисте місто – чиста планета». Її ідея полягає у втіленні європейських стандартів щодо сортування сміття у рідному місті. Активіста є представником Центру волонтерської допомоги, який опікується військовими м.Комсомольська та с.Дмитрiвки, які мобілізовані в зону АТО, а також надає підтримку їхнім сім’ям.

Крохмаль Ольга (смт. Новопокровка Харківської обл.) також перейнялася ідеєю розподілу сміття у своєму населеному пункті. Вона та небайдужі мешканці селища неодноразово організовували акції щодо спільного прибирання території. Члени організації «Чисто Покровка» прагнуть впровадити у селищі не лише сортування, але й переробку сміття.

В рамках проекту Таненок Олександр (м. Красноармійськ Донецької обл.) сформував ідею створення центру надання безоплатної правової допомоги переселенцям. В такому центрі надаватимуть праву інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, складатимуть заяви,  скарги  та  інші  документи.

Експерти проекту Віталій Загайний та Олександр Ярема детально опрацювали представлені ініціативи. Разом з активістами було проаналізовано вже зроблені кроки та сплановано подальшу стратегію. Експерти давали свої зауваження та поради, щоб кожен з проектів був максимально успішним.

Наступного разу учасники зустрінуться на фінальній конференції проекту, де будуть представлені ініціативи активістів з Кіровоградської, Черкаської, Вінницької та Полтавської областей.

Довідка

Мета проекту «Енергія Євромайдану в малі громади. Центр», що здійснюється ГО «ЦеГрІн» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із населених пунктів Центральної України та з допомогою експертів підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.

Контактні особи:

Оксана Вихівська, комунікаційний менеджер: +380988421479, cehrin.ngo@gmail.com