Ви тут:
Освіта Політика Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві презентували проект “Мережа вільних політиків”

DSC_0002

Полтавські депутати, громадські активісти та журналісти у Полтавській обласній раді зібралися сьогодні на презентацію Всеукраїнського проекту “Мережа вільних політиків”.

Зокрема, Віталій Загайний, голова Центру Громадських Ініціатив відзначив, що після місцевих виборів цей проект покликаний об’єднати регіональних політиків, щоб обмінятися найбільш ефективним досвідом. Він розповів про основні засади  мережі та проведені 7 форумів проекту, який об’єднав майже 130 учасників..

Йдеться про неполітичну платформу, яка об`єднує громадських діячів, депутатів місцевих рад від різних політичних сил, журналістів щодо обміну досвідом на місцевому рівні. Мета — взаємна підтримка діяльності тих, хто сповідує схожі цінності демократичного світу. Третина учасників проекту, які балотувалися в місцеві ради, пройшли через школу “Мережі Вільних Місцевих Політиків” та здобули перемогу на останніх виборах.

У свою чергу, Максим Колєсников, експерт з питань партійного будівництва, назвав, що основна мета проекту – налагодити горизонтальні зв’язки і створити майданчик для обміну досвідом з різних регіонів.

Новообраний голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зустрівся з організаторами Всеукраїнського проекту “Мережа Вільних Місцевих Політиків”. У розмові взяли участь перший заступник голови обласної ради Євген Холод, депутати обласної ради Ірина Степаненко, Сергій Соловей, Анатолій Ханко, Михайло Бугрій, Руслан Рогов.

437 018-500

 

“Політична освіченість людей – це основа розуміння тих процесів, які сьогодні відбуваються в країні. І такі проекти надзвичайно важливі, адже вони показують людям, якими, у першу чергу цивілізованими, методами можна брати владу у власні руки” – зазначив голова обласної ради Олександр Біленький.

Проект “Мережа вільних місцевих політиків” реалізується Центром Громадських Ініціатив за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Науманна за Свободу з метою об’єднання ефективних політиків місцевого рівня задля навчання кращим вітчизняним та світовим практикам діяльності на місцевому рівні та координації зусиль по вирішенню проблем місцевих громад.

 

DSC_0005

Перейти до вмісту