Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили питання патріотичного та правового виховання молоді

Сьогодні у Полтавській ОДА відбулося розширене засідання секретаріату Громадської ради з питань патріотичного та правового виховання молоді. Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронці та представники громадськості обговорили питання профілактики запобігання правопорушень та злочинності серед молоді в області.

“Саме від того як суспільство виховає молодь залежить майбутнє країни. Патріотичне виховання – це головне питання сьогодення для країни. Якою буде країна, хто готується прийти на змін та жити в незалежній Україні. На порядок денний сьогодні ми винесли три питання: Про підготовку програми профілактики запобігання правопорушень та злочинності серед молоді, Про плани роботи Громадської ради і комісій та Різне. Нам потрібно разом — і Громадській раді, і силовикам, і Департаментами освіти та медицини, управлінню культури провести профілактичні заходи серед молоді та розробити довгострокову програму. Бо та картина зі скоєннями порушень, яка склалася сьогодні у нашому суспільстві вимагає від громадськості потужних кроків”, – зазначив голова Громадської ради при Полтавській ОДА Володимир Голуб.

У свою чергу, начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Полтавській області Юрій Сулаєв, наголосив. Що без спільного алгоритму діяльності самотужки впоратися не зможе ніхто.

На превеликий жаль, на Полтавщині цьогоріч спостерігається збільшення кількості злочинів. І щоб домогтися максимально позитивного ефекту щодо зниження злочинності у молодіжному середовищі, зараз потрібна координація спільних зусиль усіх служб”, – сказав Сулаєв.

На засіданні, зокрема, розглянули питання: про участь інститутів громадянського суспільства в національно-патріотичному вихованні дітей та молоді, стан профілактики злочинності серед неповнолітніх.

Загалом, на базі загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів Полтавщини працює 573 гуртки, 48 секцій та 59 клубів військово-патріотичного спрямування та козацько-лицарського виховання, 7 військово-політичних пошукових об’єднань. Краєзнавчою діяльністю охоплено близько 20 тис. школярів.