Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві діє Школа громадянської активності та патріотичного виховання

image015_654x491

За ініціативи Полтавського територіального відділення МАН України полтавські учні долучились до 2-го етапу Школи громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін». Про це повідомили у ПолтНТУ.

Організатори та тренери – координатор проекту з громадянської освіти Малої академії наук України Катерина Клюзко, практикуючий тренер з Програми «Філософії для дітей», методист Малої академії наук України Юлія Кравченко, виконавчий директор ГО «Центр політичних студій та аналітики» Ольга Будник, менеджер з розвитку «Центру політичних студій та аналітики» Сергій Корнилюк, практикуючий психолог та атр-терапевт відділу навчально-виховної роботи МАН Анна Довбик, тренер з толерантності в патрульній поліції Ірина Колотило.

Школа «Агенти змін» працює з активними дітьми, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення. Заняття формують усвідомлення своєї ролі у громаді, участі та можливостей впливу на її розвиток, та поглиблять розуміння понять «громадянське суспільство», «громада», «відповідальна участь».

У Школі громадянської активності та патріотичного виховання «Агенти змін» відбулися сесії:
– Арт – майстерня «Розвиток потенціалу». Шлях до мрій.
– Карта мрій. Плани на майбутнє.
– Розвиток. Лекції та презентації від тренерів.

Учасники презентували домашні проекти та жваво дискутували з експертами. Усі заняття проходили в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик «leaning by doing» з досвідченими тренерами і викладачами.